Представлено 25 товаров

Показать 9 12 18 24

Зварювальні апарати ММА (Manual Metal Arc) — електричне обладнання для дугового ручного зварювання. Це силові агрегати зі складним електронним наповненням, яке дозволяє їм працювати у найрізноманітніших умовах. Їх основне призначення — зварювання металевих деталей.

На цій сторінці ви зможете купити зварки бренду Paton. Це якісне обладнання, яке підійде як для будинку, так і для ремонту або професійних будівельних робіт.

Переваги інверторних зварювальних апаратів Paton

Інверторні електрозварки мають декілька переваг:

  • Головний плюс інверторів — високий рівень продуктивності. Він може досягати 95%. Під час використання апарату практично відсутні індуктивні втрати. Конструкція інверторів дозволяє економно витрачати електроенергію, не втрачаючи ефективності.

  • Інвертори мають добрий захист від перепадів напруги в електромережі. Навіть якщо в мережі впаде напруга, пристрій зможе продовжувати стабільно працювати.

  • У будь-яких моделей зварювальних інверторів є можливість ручного регулювання за допомогою спеціальних ручок або електронного блоку управління.

  • Інверторні зварювальні апарати можуть працювати з різними типами електродів, що робить їх універсальними пристроями.

  • Багато моделей інверторів мають декілька вбудованих системам захисту, які роблять використання пристроїв безпечним.

  • При роботі з інверторами дуже легко запалити дугу.

  • Розмір інверторних зварок дозволяє швидко переносити їх з місця на місце і зручно зберігати. Крім того, невелика вага і габарити моделей полегшують роботу новачкам.

В інверторах Paton використовується кілька систем захисту: від зниженої напруги, від підвищеної напруги, а також система зниження напруги холостого ходу. Вони значно підвищують безпеку під час роботи. Ряд моделей може працювати за напруги від 160В без втрати потужності, що робить використання інверторів зручним навіть в умовах нестабільної мережі. У комплекті зі зваркою йде додаткове обладнання.

Використання зварювальних інверторів Paton

Електрозварювальні апарати Paton відмінно підходять для використання як вдома, так і на будмайданчику. Можливості інверторів дозволяють задіяти їх у середньому будівництві, а деякі моделі підходять навіть для промислових робіт. Вони легко зварюють металеві деталі, утворюючи рівний і надійний шов. Є ще один варіант використання зварювальних інверторів — за допомогою зварювальної дуги можна розрізати тонкий листовий метал.

Залежно від обраної моделі, ви зможете працювати з електродами товщиною від 1,6 до 8 мм (у тому числі, тугоплавкими). Тривалість навантаження при цьому буде становити не менше 40%.

Перед початком зварювання виставте всі необхідні параметри — вони повинні відповідати режиму роботи і обраному діаметру електрода. Підключіть клему маси до деталі. Після цього надіньте захисну маску, доторкніться електродом до зварюваної поверхні і віддаліть його на 3-5 мм. Виникне електрична дуга, яка розплавить метал і дозволить надійно з’єднати заготовки. Після створення шва з нього потрібно збити окалину і шлак за допомогою спеціального інструменту — молотка.

Де купити зварювальні інвертори Paton?

Всі доступні моделі інверторних зварювальних апаратів нашого бренду знаходяться прямо на цій сторінці каталогу. Ви можете купити зварювальний апарат в один клік за вигідною ціною. При замовленні зварки ви отримуєте гарантію від 24 до 60 місяців (залежить від конкретної моделі).